top of page

MARKA LANSMAN VIDEOLARI

CLAY Dome

Clay markasının etnik ruhu ve doğadan aldığımız ilham ile markalama adımları atıldı. Markanın açılış videosu sırasında 4 elementten yola çıkarak bir senaryo oluşturuldu. Markanın alt ismi olan Dome ile ilgilendiğim projede isim etnik konseptimize uygun olan kullanım yerleri ve tarzı ile bize oldukça uyum sağladı.  (Ajans çatısında çalışırken paydaş olduğum bir proje)

bi' demli çay

Yerel bir TV kanalında ve Youtube hesabımızda yayınlanan bi’ demli çay programında Denizli’nin bilinen insanlarının bilinmeyen hikayelerini dinlediğimiz bir sohbet programı olmasını amaçladık. Bölümlerimizin konukları ve çevrelerinin katıldığı bir lansman organize ederek, daha fazla hikayeye ve koyu sohbetlere yer açtık. (Ajans çatısında çalışırken paydaş olduğum bir proje)

Ristorante Loca

İtalyan Restoranı olan Risorante Loca’da yemekli bir davet organize edildi ve biz de bu organizasyona hazırlık sürecindeki heyecanımızı anlatan bir video hazırladık. (Ajans çatısında çalışırken paydaş olduğum bir proje)

INSTAGRAM İÇERİKLERİ

Ristorante Loca

İtalyan kültürünün önemli parçalarından olan Tiramusu tatlılısı Ristorante Loca’nın menüsünde de önemli bir yere sahip ve onu en iştah açıcı hali ile göstermek istedik. (Ajans çatısında çalışırken paydaş olduğum bir proje)

Hantürk Gayrimenkul

Hantürk Gayrimenkul markasının proje ortağı olduğu “Denizli’nin Yeni Harikası” olarak lanse ettiğimiz GüzelBahçe projesi başlı başına kendisi de bir markaydı. Rüya gibi bir proje, rüya gibi bir mevki de yer alıyor vaadi ile ortaya çıkan videomuz da konumumuzu animasyon ile göstermeyi ve insanların gözünde canlandırmayı hedefledik.  (Ajans çatısında çalışırken paydaş olduğum bir proje)

bi' demli çay

Konuklarımızın hayata bakış açılarını, kırılım noktalarını, şu an oldukları noktalara bakış açılarını ve hayallerini konuştuğumuz bi’ demli çay programında bilinen insanların bilinmeyen hikayelerini anlatmalarını, ilham olmalarını ve mesajlarını net bir şekilde insanlara göndermelerini amaçladık. (Ajans çatısında çalışırken paydaş olduğum bir proje)

CLAY Dome

“Müziğin sesini duyamayanlar dans edenleri deli sanarmış” mottosu ile hazırladığımız videoda markanın ruhuna atıfta bulunduk. Özgürce dans edebildiğiniz, zihninizi ve ruhunuzu serbest bıraktığınız bir mekan olmasını amaçladık. (Ajans çatısında çalışırken paydaş olduğum bir proje)

HapHug 

HapHug, dondurularak kurutulmuş meyveler ile sarılmanın verdiği mutluluğu vaat eden bir marka. Videomuzu hazırlarken sağlıklı meyve atıştırmalıkları ile de keyifli ve lezzetli tatlılar yiyebilirsiniz mesajını vermek istedik. İnsanlara yaşamın bir çok alanında kendilerine eşlik edebilecek hem sağlıklı hem de keyifli atıştırmalık olan  HapHug ile bağ kurmalarını sağladık. ( Ajans çatısında çalışırken paydaş olduğum bir proje)

bottom of page